Aktuality

 

Od 15. 9. 2019 platí nový rozvrh! Naleznete v něm spoustu lekcí, které si můžete rezervovat již nyní v rezervačním systému. Nechybí zde prostor ani pro jógové kurzy a dětské lekce.

Můžete se těšit na spoustu krásných jógových akcí a také na klasické lekce s námi (ať už uvnitř nebo venku - Svatá hora nebo Novák). :-)

Naši milí,
přijměte naše pozvání na krátký workshop zaměřený na náš střed - Core Intensive jóga.
Cvičení je zaměřeno na správnou aktivaci svalů středu těla, tzv. core, který tvoří bránice, svaly pánevního dna, hluboké břišní a zádové svaly. Aby tyto svaly dobře fungovaly, musíme vytvořit tzv. nitrobřišní tlak.

Milí jógoví přátelé,
rádi bychom Vás touto cestou pozvali na dvě sváteční setkání, a to 1.5. a 8.5., vždy v 9.00 hodin.
Procvičíme dechové techniky a také prohloubíme jógovou praxi, a to společně za zvuku tibetské mísy a kouzelné mantry óm.
Cena - 120,-
Kapacita osob - 14
Těšíme se na společná setkání spolu s vámi. ♥...

Naši milí,
Přijměte naše pozvání na workshop se skvělým Michalem Rauerem, který vás provede Hatha jógou, dne 5. 5. 2019 od 13.00 do 16.00 hodin.
Během 90ti minutové lekce posílíte, uvolníte tělo a očistíte mysl za doprovodu šamanských bubnů, gongů a tibetských mís.
Dále se můžete těšit na automatickou kresbu a terapeutickou práci s kresbou.
...

Přijměte naše pozvání na jarně laděný workshop, na kterém se zaměříme na propojení prastaré tradiční medicíny - ajurvédy a její védské sestry, jógy. Již 26. 4. 2019 od 18.00 do 20.00. Cena workshopu je 250,-.