Aktuality

 

Můžete se těšit na spoustu krásných jógových akcí a také na klasické lekce s námi (ať už uvnitř nebo venku - Svatá hora nebo Novák). :-)

Naši milí,
přijměte naše pozvání na krátký workshop zaměřený na náš střed - Core Intensive jóga.
Cvičení je zaměřeno na správnou aktivaci svalů středu těla, tzv. core, který tvoří bránice, svaly pánevního dna, hluboké břišní a zádové svaly. Aby tyto svaly dobře fungovaly, musíme vytvořit tzv. nitrobřišní tlak.

Milí jógoví přátelé,
rádi bychom Vás touto cestou pozvali na dvě sváteční setkání, a to 1.5. a 8.5., vždy v 9.00 hodin.
Procvičíme dechové techniky a také prohloubíme jógovou praxi, a to společně za zvuku tibetské mísy a kouzelné mantry óm.
Cena - 120,-
Kapacita osob - 14
Těšíme se na společná setkání spolu s vámi. ♥...

Naši milí,
Přijměte naše pozvání na workshop se skvělým Michalem Rauerem, který vás provede Hatha jógou, dne 5. 5. 2019 od 13.00 do 16.00 hodin.
Během 90ti minutové lekce posílíte, uvolníte tělo a očistíte mysl za doprovodu šamanských bubnů, gongů a tibetských mís.
Dále se můžete těšit na automatickou kresbu a terapeutickou práci s kresbou.
...

Přijměte naše pozvání na jarně laděný workshop, na kterém se zaměříme na propojení prastaré tradiční medicíny - ajurvédy a její védské sestry, jógy. Již 26. 4. 2019 od 18.00 do 20.00. Cena workshopu je 250,-.

Krásný den,
přijměte naše společné pozvání na velikonoční workshop, který bude plný korálků a jógy. Ve spolupráci s Handmade by KacaBeads se bude konat ve čtvrtek 11. 4. 2019 od 18.30 hodin navlékání korálků společně s jógou.
Přijďte si vytvořit vlastní originální náramek pro sebe, nebo pro své blízké. Na výběr budete mít celou řadu minerálních...

Přijměte naše pozvání na lekci restorativní jógy, která bude realizována 1. 3. 2019 od 18.00 a působí celkově na ozdravení těla i mysli.
Zvláště může pomoci v období, kdy potřebujeme omezit stres a únavu, které jsou důsledkem našeho rychlého či napjatého způsobu života. Také nám může pomoci při rekonvalescenci po nemoci, zranění, nebo dokonce...