Aktuality

 

Přijměte naše pozvání na ojedinělou akci, při které se budeme snažit najít vnitřní harmonii, klid a sílu. Nevyhneme se samozřejmě cvičení jógy, ale k tomu přidáme ještě více relaxace a meditace. Na událost se můžete hlásit v našem rezervačním systému - 15. 3. 2019 v 18.00 hodin.

Valentýnskou jógou oslavíme svátek svatého Valentýna, někým svátek oblíbený, někým zase naopak. My tento svátek neoslavíme romantickou večeří, ale jógou, ne ve dvojicích, ale každý sám za sebe. Slavit budeme v sobotu 16. února od 9.00 hodin.

Milí milovníci jógy,
připravili jsme pro vás krásných 120 minut jógy se Zuzkou S. za zvuku léčivých manter, a to v pátek 25. ledna od 18.00 do 20.00 hodin.
Posuneme naší ásanovou praxi o pár kroků dál s ohledem na naše zdraví a prodloužíme následnou relaxaci.

Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia.

Z důvodu vysokého zájmu o nedělní lekce, přidáváme nedělní lekci Hatha jógy od 19.15 hodin. Na hodině se budete potkávat se Zuzanou Slabovou. Rezervaci můžete provádět již nyní v rezervačním systému.

Fit jóga Vám pomůže zpevnit a zharmonizovat tělo. Díky tomu se budete cítit šťastnější, vyrovnanější a odolnější. Pravidelným cvičením se nastartuje metabolismus, budete se těšit z nové energie a dokážete lépe čelit každodennímu stresu. Jógové cvičení, které kombinuje prvky jógy a posilování. Při této józe se nejen zapotíte, ale hlavně vyrýsujete...