Aktuality

 

Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia.

Z důvodu vysokého zájmu o nedělní lekce, přidáváme nedělní lekci Hatha jógy od 19.15 hodin. Na hodině se budete potkávat se Zuzanou Slabovou. Rezervaci můžete provádět již nyní v rezervačním systému.

Fit jóga Vám pomůže zpevnit a zharmonizovat tělo. Díky tomu se budete cítit šťastnější, vyrovnanější a odolnější. Pravidelným cvičením se nastartuje metabolismus, budete se těšit z nové energie a dokážete lépe čelit každodennímu stresu. Jógové cvičení, které kombinuje prvky jógy a posilování. Při této józe se nejen zapotíte, ale hlavně vyrýsujete...

Lekce dětské jógy přizpůsobujeme věku a tím pádem i možnostem dětí. Cvičení obohatíme vyprávěním příběhů a tím vtáhneme děti na chvilku do jiného světa a podporovat jejich fantazii. Lekce nejsou jen o prvcích jógy, ale i o relaxaci, veselé zábavě, hře a dotyku. Děti velmi vítají lehké masážní doteky například na záda, chodidla. Jóga pomáhá rozvíjet...

Můžete se těšit na nové moderní jógové studio s duší a hlavně příjemným prostředím, které bude sloužit nejen na jógu, ale také na setkávání se a sdílení. Nadále si zakládáme na velmi individuálním přístupu a komorní atmosféru. Naším cílem je vaše spokojenost, pocit naplnění a bezpečí (stejně jako doma). :-)

Milí přátelé
sen se stal skutečností a v neděli 2. 9. 2018 otevře své brány Life Yoga studio - jógové studio, které jsme pro vás připravili na adrese - Dvořákovo nábřeží 170, 261 01 Příbram (Budova Vila Obora - 1. patro).