Aktuality

 

Přijměte naše pozvání na lekci restorativní jógy, která bude realizována 1. 3. 2019 od 18.00 a působí celkově na ozdravení těla i mysli.
Zvláště může pomoci v období, kdy potřebujeme omezit stres a únavu, které jsou důsledkem našeho rychlého či napjatého způsobu života. Také nám může pomoci při rekonvalescenci po nemoci, zranění, nebo dokonce...

Přijměte naše pozvání na ojedinělou akci, při které se budeme snažit najít vnitřní harmonii, klid a sílu. Nevyhneme se samozřejmě cvičení jógy, ale k tomu přidáme ještě více relaxace a meditace. Na událost se můžete hlásit v našem rezervačním systému - 15. 3. 2019 v 18.00 hodin.

Valentýnskou jógou oslavíme svátek svatého Valentýna, někým svátek oblíbený, někým zase naopak. My tento svátek neoslavíme romantickou večeří, ale jógou, ne ve dvojicích, ale každý sám za sebe. Slavit budeme v sobotu 16. února od 9.00 hodin.

Milí milovníci jógy,
připravili jsme pro vás krásných 120 minut jógy se Zuzkou S. za zvuku léčivých manter, a to v pátek 25. ledna od 18.00 do 20.00 hodin.
Posuneme naší ásanovou praxi o pár kroků dál s ohledem na naše zdraví a prodloužíme následnou relaxaci.

Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia.