Dlouhé podzimní večery a akce v Life Yoga Studiu

26.09.2018

Během podzimního období jsme si pro vás připravili spoustu nových akcí, seminářů a workshopů, které můžete absolvovat.

Nejbližší jógová a velmi oblíbená událost je Jóga a víno, které se realizuje již po několikáté. Jóga a víno proběhne v pátek 12. října od 18.00 hodin. Co vás čeká? Užijeme si spoustu jógy, legrace, dobré nálady. Bude zde prostor i pro spoustu dotazů a témat.

Dále Charitativní bazar, který bude v sobotu 27. října od 9.00 hodin. Můžete dorazit a vybrat staro-nový kousek do svého šatníku. Vychutnat si kvalitní čaj a společně sdílet dobrý pocit ze společné pomoci tam, kde je to potřeba.

Další krásnou akcí našeho studia je Tajemství pánevního dna, který je realizován ve spolupráci s úžasnou Terezou Bory. Tento celodenní seminář je plánován na 10. listopadu od 10.30 hodin. Celodenní zážitkový kurz. Celostní metoda 3x3 jejíž autorkou je Renata Sahani, zakladatelka Školy pánevního dna. Naučíte se vnímat své pánevní dno na úrovni fyzické, emoční a energetické.

Svátek 17. listopadu oslavíme společně meditací Jóga Nidra v 9.00 hodin. Jóga Nidra vychází ze starobylých způsobů meditace známých z tisíce let starých indických upanišád, a s její pomocí lze docílit stavu, kdy odpočíváte jako byste spali, ale přitom plně vnímáte své okolí.

Poslední listopadovou akcí je dvouhodinový workshop na téma Jóga a pomůcky, který je naplánován na pátek 23. listopadu v 18.00 hodin. Pomůcky na jógu a relaxaci jsou velmi vyhledávané pro jejich jedinečnou vlastnost - umožní vám plně si vychutnat cvičení jógy. Vyzkoušejte například jóga pásky napomáhající k lepšímu protažení svalů nebo bloky poskytující pevnou a stabilní podporu. Během workshopu se naučíme, jak pomůcky variabilně využít v dynamických stylech jógy či při relaxaci.


Celý náš tým se bude těšit na společný podzimní čas v duchu jógy a pohody!